CRESCATORI CU PORUMBEI ANUNTATI LA CONCURSULUI NR.
CATEGORIA - DEMIFOND+FOND
08.06.2019 - Humpolek
Coordonate lansare - X: 49.30.40,00 / Y: 15.21.11,00
LANSARE: 08.06.2019 7:22
NR.CRT. NUME PRENUME COD DISTANTA ANUNTATI
1 0 1
2 Apai Iosif SM334 584131 2
3 Bacs Andrei SM490 560552 1
4 Batori Istvan SM422 567169 2
5 Boja Adrian SM313 590173 5
6 Boristeac Csongor SM192 591940 2
7 Borlan Alin Radu SM470 619464 2
8 Budai Andrei SM407 560756 4
9 Cacau Gheorghe SM96 598585 2
10 Cacau Noemi SM155 598585 2
11 Cavasi Stefan SM19 582929 2
12 Ceh Ovidiu&csonge-cattrysse SM272 586006 6
13 Chira Vasile SM285 593592 2
14 Corondan Cornel SM402 560032 4
15 Csizma Ludovic SM405 572438 15
16 Dan Ovidiu SM14 587740 1
17 Demeter Norbert SM160 577416 2
18 Donca Gheorghe SM9 592168 2
19 Donca Vladut SM193 592168 2
20 Dragan Daniel SM452 618145 2
21 Elek Attila SM119 582573 4
22 Erdei Eduard Denis SM348 585024 4
23 Erdei Paul Andrei SM1 584604 4
24 Erdei Paul&istvan SM108 585024 5
25 Erdelyi Vasile SM48 583897 3
26 Fabian Alexandra SM284 618697 2
27 Fabian Georgiana Teodor SM467 618697 2
28 Fabian Raluca & Sami Vlasin SM283 619654 2
29 Fabian Raluca & Sami Vlasin SM450 619654 4
30 Fam Berinde Vasalica SM477 620286 1
31 Fam. Fabian SM197 587240 2
32 Fekete & Kavasi SM416 559593 8
33 Fekete Devid SM417 559593 5
34 Fezer Lorand SM21 592862 2
35 Fratii Stef SM146 617662 2
36 Fratii Stef Jr SM486 617662 2
37 Godzsa Vlad SM462 583495 3
38 Gordea Cristea Mircea Radu SM210 573058 3
39 Gyorgydeak Iosif SM423 560522 2
40 Hanus Vasile SM454 593453 2
41 Havrincea Alex. SM23 585009 6
42 Horvat Vasile SM144 584632 5
43 Istvan Iosif SM432 578926 5
44 K S A SM355 587123 4
45 K S A Jr SM473 587123 5
46 Kerepesi Istvan SM475 545086 4
47 Kiraly Imre SM404 546278 5
48 Kovacs Alexandru SM435 584550 1
49 Lorincz Denisz SM483 601050 2
50 Lorincz Roland Denisz SM317 601050 2
51 Lukacs Stefan SM128 559879 6
52 Madaras Vasile SM460 583495 2
53 Man Simion SM15 582177 2
54 Marculescu Adrian SM39 581657 5
55 Mihai Gheorghe SM11 585913 2
56 Mikulas Bela SM410 561839 2
57 Misneak Alexandru SM351 618782 3
58 Moldovan Ioan SM94 591382 2
59 Muszta Stefan SM411 560917 2
60 Nagy Gabor SM418 566450 2
61 Nagy Nicolae SM5 586308 4
62 Nagy Olimpiu SM127 591131 7
63 Nagy Rudolf SM408 569806 4
64 Noemi&tibi SM340 587227 4
65 Novak Levente SM400 559909 2
66 Ocskai Csongor SM349 585062 2
67 Onodi Vasile SM406 560182 7
68 Palade Alexandru SM357 614910 2
69 Palade George Vasile SM326 614910 2
70 Papp Ioan SM401 561055 2
71 Papp Zoltan SM412 545369 5
72 Paracs Karoly SM29 575702 5
73 Paul Ioan SM44 593457 5
74 Petric Vlad SM218 587292 2
75 Petruse Marius Dorin SM444 579508 4
76 Pintye Attila SM463 574965 2
77 Pop Augustin SM427 561671 2
78 Pop Dan SM17 585558 5
79 Pop Gheorghe SM419 560766 2
80 Pop Ioan SM129 581390 5
81 Pop Patrik SM203 585558 4
82 Pop Vasile SM12 585794 3
83 Postol Emerik SM403 560979 5
84 Power Pigeons SM324 584595 5
85 Raucsina Tiberiu SM409 560287 2
86 Riscou Petrica SM350 618782 8
87 Roatis Dan SM38 583775 5
88 Robas Alexandra SM200 602668 4
89 Robas Andrada SM298 602653 3
90 Robas Radu SM481 602537 1
91 Rus Cristian SM137 617443 2
92 Rus Renata SM487 617443 2
93 Sabados Robert SM175 585688 2
94 Sabau Florin SM7 583467 5
95 Sandor Attila SM27 583515 3
96 Sandor Nicholas SM488 583515 2
97 Schon Iosif SM437 585350 2
98 Semac Vasile SM476 565543 2
99 Ster Catalin SM295 587730 2
100 Suceveanu Lucian SM70 584889 2
101 Szabo Istvan SM345 599663 2
102 Szabo Marius SM290 580869 2
103 Szekely Zsolt SM303 574088 5
104 Szemak Tamas SM342 584379 2
105 Szenasi Vasile SM413 559381 2
106 Szilagyi Alexandru SM88 588097 2
107 Szolosi A Denis SM329 585267 5
108 Taut Daniel SM221 578547 4
109 Taut Nicholas SM279 578547 5
110 Tomoiaga Daniel SM464 582280 2
111 Torok Robert SM82 585019 2
112 Vasarhelyi Iosif&marosan SM311 587012 2
113 Vasas Attila SM343 582951 5
114 Weisz Istvan SM174 602717 2

Responsabil tehnic sportiv (PROVIZORIU):